לוח תוצאות טכנוראש סלינקי

האורים

אורי מיכאל (מדעי המחשב) ואורי ניסים (הנדסה אזרחית)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

3.67

2.07

255.0

311.5

1

+8%

עיצוב
פער בצפי

+5.67%

+8.5%

יצירתיות
אופטימיזציה

25.0

סרטון
המתקן

ירידה לצורך ירידה

שחר צדוק, דובי כוגן ושחר צור (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

5.36

1.26

152.5

187.6

2

+10%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

1.5(+5%)

סרטון
המתקן

Stairship

סם מנדס, שר חזן ואביחי לאל (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

4.45

1.18

143.1

169.5

3

+9%

עיצוב
פער בצפי

+9.5%

יצירתיות
אופטימיזציה

6.9

סרטון
המתקן

קתרינה*

משפחת צימרמן (משתתפים מיוחדים - אינם מתמודדים)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

31.28

1.57

165.5

165.5

עיצוב
פער בצפי

יצירתיות
אופטימיזציה

84.5

סרטון
המתקן

סלינגי - Slingy

גלעד חכים (דוקטורט בהנדסת אוירונאוטיקה וחלל), ישראל הופמן (תואר שני בהנדסת אוירונאוטיקה וחלל)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

15

5.66

1.26

126.0

147.4

4

+9%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

24.0

סרטון
המתקן

Splashproof

יונתן פצ'ו (הנדסת מכונות) רזי ברג (משרת ביחידה טכנולוגית במודיעין) רן לוינשטין (משרת ביחידה טכנולוגית במודיעין) גל הרשקוביץ(קמן מודיעין)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

16

5.49

1.18

125.5

143.1

5

+8%

עיצוב
פער בצפי

+6%

יצירתיות
אופטימיזציה

24.5

סרטון
המתקן

מדרגות 2019

נועם לנדסברג (הנדסת מכונות) יבגני מישצינקו (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

4.6

1.04

124.8

142.2

6

+8%

עיצוב
פער בצפי

+6%

יצירתיות
אופטימיזציה

64.2

סרטון
המתקן

Watch Your Step

אריאב אורית (תואר שני הנדסת מכונות) טייטלר אייל (דוקטורט הנדסת חשמל) ינוביץ רון (תואר שני הנדסה כימית)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

4.01

0.93

105.7

123.1

7

+8%

עיצוב
פער בצפי

+8.5%

יצירתיות
אופטימיזציה

57.8

סרטון
המתקן

הצב השובב

שי פורן (הנדסת מכונות), ליאור רבינא (הנדסת מכונות), עידו אשכנזי (הנדסת מכונות), אסף סילברסטין (הנדסת מכונות), עידן אייל (הנדסת מכונות.

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

4.62

0.86

103.3

121.8

8

+9%

עיצוב
פער בצפי

+9%

יצירתיות
אופטימיזציה

71.9

סרטון
המתקן

מה?דרגות?

טל יעקובוביץ (הנדסה כימית), דניאל בייבסקי (הנדסת חשמל), לאוניד גלפרין (ביוטכנולוגיה ומזון) אלון ברש (הנדסת חשמל), אריאל מובסוביץ (ביוטכנולוגיה ומזון)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

5.49

0.85

95.3

110.6

10

+9%

עיצוב
פער בצפי

+7%

יצירתיות
אופטימיזציה

14.3

סרטון
המתקן

אייס ונטורה

רומן רבינוביץ (תואר שני בTASP) איברהים ג'וברן (דוקטורט במדעי המחשב) אורטל אשכנזי (תואר שני בתעשייה וניהול) רון סלוסברג (דוקטורט במדעי המחשב)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

12

5.05

1.20

94.5

109.7

11

+8%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

125.5

סרטון
המתקן

סנטה קלאוס

נדב ברק (הנדסת מכונות) רון עמר (הנדסת מכונות) אלון מלכי (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

4.01

0.87

92.9

105.9

9

+8%

עיצוב
פער בצפי

+6%

יצירתיות
אופטימיזציה

139.6

סרטון
המתקן

Nadaaav&Hadaaar

נדב ברששת (הנדסת חשמל), הדר שרגא (הנדסת חשמל)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

10.42

0.84

89.0

105

12

+9%

עיצוב
פער בצפי

+9%

יצירתיות
אופטימיזציה

25.0

סרטון
המתקן

The Rolling Stairs

נעם אלמוג (הנדסה אזרחית), עופר פינקלשטיין (הנדסה אזרחית), בנימין קסלר (הנדסה אזרחית)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

16

5.35

0.81

84.5

102

13

+8%

עיצוב
פער בצפי

+5.17%

+7.5%

יצירתיות
אופטימיזציה

25.5

סרטון
המתקן

Pendulum

יערה לוי (הנדסת כימית) נתנאל קדוש (תואר שני בהנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

10.62

0.62

62.5

71.8

14

+8%

עיצוב
פער בצפי

+7%

יצירתיות
אופטימיזציה

57.5

סרטון
המתקן

הדיקט של אולמן

עדן דורון (מדמ"ח), יהונתן טריפוס (הנדסה אזרחית), ירין בר (מדמ"ח)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

14

9.15

0.41

30.5

35.4

15

+8%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

144.5

סרטון
המתקן

המרכבה

אהרון אלטמן (הנדסת מכונות), סרגיי מחקמוב (תואר שני במגמת גז ונפט)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

5

4.5

0.76

22.0

26

16

+9%

עיצוב
פער בצפי

+9%

יצירתיות
אופטימיזציה

158

סרטון
המתקן

Ka Da Wa

עומרי ברקוביץ (הנדסת מכונות), איתי גרינברג (הנדסת מכונות), ראם עובד (הנדסת מכונות), ליאן חיים (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

16

3.54

0.08

5.8

6.8

17

+9%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

181.7

סרטון
המתקן

הבלנקים

אורי בלנק (פיזיקה והנדסת חשמל), גילעד בלנק (תלמיד תיכון הריאלי בחיפה)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

8.01

0.11

4.4

5.2

18

+9%

עיצוב
פער בצפי

+10%

יצירתיות
אופטימיזציה

71.6

סרטון
המתקן

Shelob

בר עיני (תואר שני בהנדסת נתונים), פאולו כיאט (תלמיד תיכון הריאלי בחיפה), נועם ישראל (תלמיד תיכון הריאלי בחיפה)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

12

3.36

0

-3.4

-4

19

+10%

עיצוב
פער בצפי

+8%

יצירתיות
אופטימיזציה

113.4

סרטון
המתקן

האב-צב

יונתן קורנר (הנדסת מכונות), תום וייץ (הנדסת מכונות), עמית אשכנזי (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

14

5.06

0

-5.1

-6

20

+9%

עיצוב
פער בצפי

+10%

יצירתיות
אופטימיזציה

205.1

סרטון
המתקן

Rolly Bowly

אמיר סריג (הנדסת חשמל) ויעל נוף (תואר שני בארכיטקטורה)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

5.38

0

-5.4

-6.5

21

+10%

עיצוב
פער בצפי

+10%

יצירתיות
אופטימיזציה

65.4

סרטון
המתקן

בננה

עמית פריגוז'ין (דוקטורט בהנדסה אזרחית), אסף מעודה (מגיסטר במדעי המחשב)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

18

6.99

0

-7.0

-8.3

22

+9%

עיצוב
פער בצפי

+10%

יצירתיות
אופטימיזציה

45.0

סרטון
המתקן

שודדי הקריביים

מקס שקטרוט (תואר שני בהנדסת מכונות), דימה קורנייב (הנדסת מכונות)

ניקוד בסיס
מים (ל')
זמן (ש')
מדרגות

17

10.72

0

-10.7

-12.8

23

+10%

עיצוב
פער בצפי

+9%

יצירתיות
אופטימיזציה

219.2

סרטון
המתקן